NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Invalidný vozík za výhodné ceny

Invalidný vozík je zdravotná pomôcka určená ľuďom s obmedzenou pohyblivosťou alebo s telesným postihnutím, je určená na uľahčenie pohybu ako v interiéri tak aj v exteriéri.

Pokiaľ máte záujem o invalidný vozík za výhodné ceny, určite sa obráťte na internetové stránky http://www.vozikyskutre.sk/produkty/elektricke-invalidne-voziky, kde je k dispizícii napr. Elektrický invalidný vozík Otto Bock a kde tiež nájdete elektrické invalidné skútre či polohovacie postele. Tu si môžete o ne nezáväzne požiadať online, telefonicky (+421 944 098 816) alebo môžete navštíviť kamennú pobočku.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.