NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Kočíky pre telesne postihnutých

Kočíky pre telesne postihnutých sú také invalidné vozíky, ktoré slúžia invalidnom ľuďom a umožňujú im vykonávať športové aktivity s ich blízkymi. Športové kočíky pre telesne postihnutých, ale aj mechanické invalidné vozíky či elektrické invalidné skútre, nájdete na webových stránkach https://www.vozikyskutre.sk/produkty/trojkolesove-skutre.

A pre viac informácií o invalidných vozíkoch, kontaktujte odborne vyškoleného špecialistu, ktorý Vám rád pomôže a poradí, na telefónnom čísle +421 944 098 816, alebo pomocou nezáväzného online formulára, ktorý nájdete na vyššie uvedenom odkaze.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.