NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Lacné elektrické invalidné vozíky

Elektrické invalidné vozíky ako je napr. Elektrický invalidný vozík Permobil sú určené pre osoby s telesným postihnutím alebo so zníženou pohyblivosťou, pomáhajú im uľahčiť pohyb ako v interiéri tak aj v exteriéri.

Ak máte záujem o kúpu elektrického invalidného vozíka, rýchlo jednoducho a lacno, určite prejdite na portál http://www.vozikyskutre.sk/produkty/elektricke-invalidne-voziky, a tu kontaktujte odborne vyškoleného špecialistu, ktorý Vám pomôže a poradí pri výberu invalidného vozíka aj invalidného skútra. Kontaktovať ho môžete nezáväzne online alebo telefonicky. Alebo navštívte kamennú predajňu osobne. Telefónne číslo je +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.