NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Logic

Logic je elektrický invalidný skúter trojkolesový, ktorý sa vyznačuje svojou perfektnou stabilitou práve vďaka trom kolesám, je preto vhodný do mesta aj na vychádzku prírodou po nespevnených cestách. Ďalším takým elektrickým invalidnom skútrom je napr. Sterling XS alebo Trophy Booster VI.

Ak uvažujete o kúpe elektrického invalidného skútra Logic nájdete ho na http://www.vozikyskutre.sk/produkty/trojkolesove-skutre, kde sa môžete informovať aj o mechanických invalidných vozíkoch či polohovacích posteliach. Tiež nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle +421 944 098 816 a my Vám radi so všetkým poradíme.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.