NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Luna Pride

Elektrické aj mechanické invalidné vozíky či skútre sú neoddeliteľnou súčasťou života invalidných ľudí a pomáhajú im s prekonávaním rôznych vzdialeností. Jedným takým pomocníkom môže byť elektrický invalidný skúter Luna Pride, ktorý je vybavený jednoduchým ovládaním a je veľmi priestranný.

Ďalšie užitočné invalidné skútre sú napr. Winner, Logic či Trophy Booster V. Všetky tieto elektrické invalidné skútre nájdete na http://www.vozikyskutre.sk/produkty/trojkolesove-skutre, kde sú k dispozícii aj mechanické invalidné vozíky či polohovacie lôžka. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.