NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Malibu

Malibu je elektrický invalidný skúter, ktorý patrí do skupiny trojkolesové a vďaka tomu nám zaisťuje výbornú stabilitu, je tiež ľahko ovládateľný a je vhodný ako do mesta tak do prírody na nespevnenej cesty.

Ak uvažujete o kúpe elektrického invalidného skútra Malibu môžete si o ňom viac prečítať na http://www.vozikyskutre.sk/produkty/trojkolesove-skutre, kde sa dozviete informácie aj o iných elektrických ale aj mechanických invalidných vozíkoch a skútroch. Ak uvítate konzultáciu s odborne vyškoleným špecialistom, kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.