NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Mechanické invalidné vozíky skladacie

Mechanické invalidné vozíky skladacie sú určené osobám so zníženou pohyblivosťou alebo s telesným postihnutím a uľahčujú im pohyb ako v interiéri tak aj v exteriéri. Ich výhodou je ľahké uskladnenie a prevoz napr. V kufri auta.

Ak uvažujete o kúpe Mechanického invalidného vozíka ako je napr. Mechanický invalidný vozík Excel Vanos určite navštívte internetové stránky http://www.vozikyskutre.sk/produkty/mechanicke-invalidne-voziky, kde nájdete aj elektrické inavlidní vozíky či skútre alebo polohovacie postele. Nezáväzne môžete kontaktovať odborne vyškoleného špecialistu online alebo telefonicky (+421 944 098 816) alebo navštívte kamennú predajňu osobne.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.