NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Mechanické vozíky

Mechanické vozíky sú určené pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Buďto si vozíček užívateľ poháňa mechanicky sám alebo je tlačený sprievodom. Podľa výšky a váhy užívateľa sa potom odvíjame šírka sedu. Vozíky bývajú spravidla odľahčené, skladateľná a majú odnímateľná kolesá.

Pokiaľ máte záujem o mechanický vozíček, potom navštívte webové stránky http://www.vozikyskutre.sk/produkty/mechanicke-invalidne-voziky, Okrem mechanických vozíčkov tu nájdete aj elektrické vozíky a skútre a to ako nové, tak i repasvané. Na všetok tovar sa vzťahuje záruka. Doprava tovaru je v rámci SR zadarmo. Kontaktné telefónne číslo je +421 944 098 816.

 


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.