NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Mechanický invalidný vozík

Mechanický invalidný vozík je veľmi prínosnú pomôckou pre hendikepované osoby s obmedzením pohybu. Pohybovať sa na mechanickom invalidnom vozíčku možno buď vlastnými silami alebo s pomocou druhej osoby. Podľa výšky a váhy užívateľa sa potom volí šírka sedu.

V nadväznosti na cenu si môžete kúpiť mechanický invalidný vozík nový alebo repasovaný. Širokú ponuku nielen mechanických invalidných vozíkov, ale aj elektrických invalidných vozíkov a skútrov nájdete na http://www.vozikyskutre.sk/produkty/mechanicke-invalidne-voziky. Stačí si jednoducho vozíček vybrať a potom už len vyplniť jednoduchý objednávkový formulár, po ktorého odoslaní Vás kontaktuje vyškolený technik. Kontaktný telefón je +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.