NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

mechanický invalidný vozík skladací

Mechanický invalidný vozík skladací slúži osobám s telesným postihnutím, alebo so zníženou pohyblivosťou a pomáha im uľahčiť pohyb ako interiéri tak aj v exteriéri.

Ak uvažujete o kúpe mechanického invalidného vozíka ako je napr. Mechanický invalidný vozík Excel Vanos, neváhajte navštíviť internetové stránky http://www.vozikyskutre.sk/produkty/mechanicke-invalidne-voziky, kde nájdete aj elektrické invalidné skútre či polohovacie postele. Kontaktujte odborne vyškoleného špecialistu online alebo telefonicky a ten Vám s výberom rád poradí. Alebo navštívte kamennú pobočku osobne. Kontaktný telefón je +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.