NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

mechanický vozík

Pre ľudí s telesným postihnutím alebo s obmedzenou pohyblivosťou je život bez invalidného vozíka, takmer nepredstaviteľný. Mechanický invalidný vozíček je ideálnym riešením do stiesnených priestorov v interiéri, ale môžete s ním smelo vyraziť aj von do mesta či prírody.

Webové stránky https://www.vozikyskutre.sk/produkty/mechanicke-invalidne-voziky, ktoré sa predajom mechanických invalidných vozíčkov zaoberajú, vám ponúkajú aj elektrické invalidné vozíky, elektrické invalidné skútre aj polohovacie postele. Pre viac informácií, kontaktujte odborne vyškoleného špecialistu, na telefónnom čísle +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.