NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Medical space s.r.o.

Medical Space s. R. O.- spoločnosť špecializujúca sa na predaj invalidných vozíkov, skútrov či polohovacích postelí. Jej konanie je rýchle a ochotne sa Vám bude vždy venovať odborne vyškolený špecialista, ktorý Vám rád poradí a pomôže s výberom invalidných pomôcok.

Ak uvažujete o kúpe invalidného vozíka, určite sa obráťte na internetové stránky http://www.vozikyskutre.sk/, kde nájdete napr. Elektrický invalidný vozík Invacare Storm a veľa ďalších invalidných vozíkov a kde môžete nezáväzne nadviazať kontakt online alebo telefonicky na telefónnom čísle +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.