NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Meteor Comet

Elektrický invalidný skúter Meteor Comet trojkolesový je jedným z mnohých invalidných vozíkov a skútrov, ktorí pomáhajú invalidnom ľuďom s ich pohybom ako v interiéri tak aj v exteriéri. Invalidný skúter Meteor Comet sa vyznačuje veľkou stabilitou a tak je vhodný aj na nespevnené cesty.

Pokiaľ máte záujem o kúpu elektrického invalidného skútra Meteor comet nájdete ho na http://www.vozikyskutre.sk/produkty/trojkolesove-skutre, kde sú k dispozícii žiadne i napr. Mechanické invalidné vozíky ako trebárs Excel Vanos alebo elektrické invalidné joystikové skútre ako trebárs Puma Beatle Yes. Neváhajte sa na nás obrátiť na telefónnom čísle +421 944 098 816 a my Vám radi pomôžeme.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.