NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Meyra Cityliner

Meyra Cityliner je jedným zo štvorkolesových elektrických skútrov. Meyra Cityliner je invalidný elektrický skúter, ktorý sa hodí aj do náročnejších terénov, vďaka svojmu skvelému odpruženie. Mimo skupinu štvorkoliek máme aj trojkolesové elektrické invalidné skútre, kam môžeme zaradiť napr. Trophy Booster VI, Sterling XS alebo napríklad Malibu.

Elektrický invalidný skúter Meyra Cityliner spoločne s ostatnými invalidnými vozíkmi a skútre nájdete na http://www.vozikyskutre.sk/produkty/stvorkolesove-skutre a pre viac informácií kontaktujte odborne vyškoleného špecialistu na telefónnom čísle +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.