NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Meyra GT Sprint

Elektrický invalidný vozík Meyra GT Sprint je jedným z invalidných vozíkov, kteý pomáha invalidnom ľuďom ulahčit ich život. Ovládanie tohto invalidného vozíka si môžete nastaviť ako náprave tak na ľavú ruku a môžete s ním vyraziť do mesta a je vhodný aj do interiéru. Okrem elektrických invalidných vozíkov sú na trhu k dispozícii i mechanické invalidné vozíky (Excel vanos) alebo elektrické invalidné skútre (napr. Afikim breeze).

Elektrický invalidný vozík Meyra GT Sprint nájdete na http://www.vozikyskutre.sk/produkty/elektricke-invalidne-voziky, kde si o ňom a o ostatných invalidných vozíkoch môžete prečítať viac informácií. Kontaktovať nás môžete na tel. Čísle +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.