NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Meyra Praha

Meyra Praha- spoločnosť pôsobiaca na slovenskom trhu už niekoľko rokov, sa zaoberá predajom zdravotníckych potrieb ako sú invalidné vozíky a na vybraných pobočkách ponúkajú aj službu požičovne.

Ak máte záujem o zdravotné potreby spoločnosti Meyra Praha, navštívte internetové stránky http://www.vozikyskutre.sk/produkty/trojkolesove-skutre, kde nájdete napr. Elektrický invalidný vozík Trophy Booster V a veľa ďalších invalidných vozíkov a skútrov a kde je Vám sprostredkujú veľmi rýchlo a jednoducho. Kontakt môžete nezáväzne nadviazať z pohodlia domova online alebo telefonicky (+421 944 098 816), alebo navštívte kamennú predajňu.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.