NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Minos Alu

Invalidný ľudia potrebujú k svojmu životu rad kompenzačných pomôcok. Jednou takou sú mechanické invalidné vozíky alebo elektrické invalidné skútre. Ten správny invalidný mechanický vozík pre Vás môže byť napr. Minos Alu, ktorý je veľmi ľahko zložiteľný a tak sa dá jednoducho prevážať napríklad v kufri auta.

Samozrejme vyberať môžete z rady modelov invalidných elektrických skútrov ako sú napr. Afikim Breeze, Trophy Booster VI alebo Logic. Všetky tieto invalidné vozíky nájdete na https://www.vozikyskutre.sk/produkty/mechanicke-invalidne-voziky a pre viac informácií nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.