NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

MS Classic

Elektrické Invalidné vozíky sú neoddeliteľnou súčasťou života invalidných ľudí, pomáhajú im s ich pohybom a uľahčujú im prekonávanie najrôznejších vzdialeností. Jedným takým je napr. Elektrický invalidný skúter MS Classic, ktorý sa vyznačuje silným motorom, veľkými kolesami a tak je vhodný aj do náročnejšieho terénu.

Elektrický skúter MS Classic nájdete na http://www.vozikyskutre.sk/produkty/trojkolesove-skutre, kde sú k dispozícii aj potrebné mechanické invalidné vozíky. Pre viac informce sa obráťte na telefónne číslo +421 944 098 816, kde Vám rád pomôže a poradí odborne vyškolený špecialista.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.