NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

MS Sportplus

Elektrický invalidný skúter MS Sportplus je jeden zo trojkolesových invalidných skútrov, ktorý sa vyznačujú svojou výbornou stabilitou. V zadu je umiestnený veľkokapacitný kôš na prevoz i väčšieho nákladu. Do rovnakej skupiny trojkolesových invalidných skútrov radíme napr. Winner, Logic, Trophy Booster V, alebo napríklad Sterling XS.

Všetky tieto invalidné elektrické skútre ale aj mechanické invalidné vozíky nájdete na http://www.vozikyskutre.sk/produkty/trojkolesove-skutre. Pre viac informácií nás môžete tiež kontaktovať na telefónnom čísle +421 944 098 816 a my Vám radi poradíme.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.