NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Náhradné diely na invalidný vozík

Sloboda pohybu je dôležitá pre každého človeka. V prípade obmedzenia pohybu dolných končatín, možno k pohybu využívať invalidný vozík. Pužívání invaliního vozíka je dnes v spoločnosti bežným javom.

Na webových stránkach http://www.vozikyskutre.sk/produkty/trojkolesove-skutre, kde nájdete napr. Elektrický invalidný vozík Trophy Booster VI a veľa ďalších modelov invalidných vozíkov, si môžete vybrať kvalitný invalidný vozík. Na nový tovar je tu záruka 24 mesiacov, na repasované potom 12 mesiacov. Zohnať tu môžete tiež náhradné diely na invalidný vozík. Záručný aj pozáručný servis je Samořejmostí. Neváhajte a navštívte tieto stránky. Kontaktný telefón je +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.