NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Najlacnejšie invalidné vozíky

Invalidné vozíky bývajú spravidla elektrické alebo mechanické. Mechanické invalidné vozíky poháňa ručne sám užívate alebo je tlačený druhou osobou. Elektrické invalidné vozíky sú ovládané pomocou joysticku, ktorý môže byť umiestnený ako na pravú tak na ľavú ruku.

Najlacnejšie invalidné vozíky nájdete na http://www.vozikyskutre.sk/produkty/elektricke-invalidne-voziky, kde je k dispozícii žiadne napr. Elektrický invalidný vozík Invacare Storm či množstvo ďalších invalidných vozíkov. Zo širokej škály výberu náročných používateľov. Stačí si tu vybrať produkt a vyplniť objednávkový formulár a potom sa Vám už ozve vyškolený pracovník a dokončí s Vami celú objednávku, přpadně Vám odporučí invalidný vozík priamo pre Vás. Kontaktný telefón je +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.