NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Najlacnejšie invalidný vozík

Existuje celý rad typov invalidných vozíkov. Môžete si napríklad vybrať mechanický invalidný vozík, ktorý je ručne ovládaný používateľom alebo tlačený inou osobou. Ďalším variantom je elektrický invalidný vozík, ktorý sa ovláda pomocou joysticku a má v sebe umiestnené dobíjacie batérie.

Ak máte záujem o akýkoľvek vozík alebo elektrický skúter, neváhajte navštíviť http://www.vozikyskutre.sk/produkty/elektricke-invalidne-voziky, kde nájdete napr. Elektrický invalidný vozík Puma Beatle Yes a ďalšie invalidné vozíky. Na stránkach si stačí vybrať produkt a vyplniť nezáväzný dopytový formulár. Po jeho odoslaní sa Vám ozve vyškolený odborník a so všetkým Vám ochotne poradia. Kontaktný telefón je +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.