NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Nemocničné polohovacie posteľ

Nemocničné polohovacie posteľ je ideálnym riešením pre ľudí, ktorí sú invalidné alebo po úraze a sú tak dlhodobo pripútaní na lôžko. Nemocničné polohovacie posteľ by mala byť na kolieskach pre ľahkú manipuláciu, mala by byť vybavená polohovacím roštom s diaľkovým ovládačom a bočnými bočnicami.

Ak si potrebujete zaobstarať nemocničné polohovacie posteľe, pozrite sa na webové stránky https://www.vozikyskutre.sk/produkty/polohovacie-postele, kde nájdete aj invalidné vozíky a skútre. Pre viac informácií o polohovacích postelí využite telefónneho čísla +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.