NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Neplatné renovované vozíky

Invalidné repasované vozíky sú výrazne lacnejšie alternatívou nových invalidných vozíkov. Na trhu je ponúka celý rad firiem. Hoci to nie sú nové vozíky, spĺňajú aj všetky technické špecifikácie požadované zákonom.

Na repasované invalidné vozíky nemožno získať príspevok od poisťovne. Cena tohto vozíka je však mnohonásobne nižšia ako cena nového vozíka. Ak zvažujete nákup repasovaného alebo nového invalidného vozíka, neváhajte navštíviť http://www.vozikyskutre.sk/produkty/elektricke-invalidne-voziky. Zo širokého sortimentu si môže vybrať aj ten najnáročnejší používateľ. Kontaktný telefón je +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.