NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skútr
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

O spoločnosti

o společnosti obrázek

Spoločnosť MedicalSpace s.r.o. vznikla v roku 2013. Základným konceptom spoločnosti je dovoz a predaj invalidných elektrických a mechanických vozíkov, elektrických skútrov a ďalších zdravotníckych potrieb. V našej ponuke nájdete nový i repasovaný tovar.

Nový tovar je nakupovaný od celosvetovo známych výrobcov, ktorý ručia za prémiovú kvalitu všetkých svojich produktov. Už použitý tovar je s maximálnou presnosťou repasovaný českými mechanikmi a následne distribuovaný spať do zákazníckej siete.

MedicalSpace s.r.o. je rodinná spoločnosť, za jej vznikom stojí myšlienka pomáhať ľuďom so zdravotným postihnutím a uľahčiť im tak pohyb a ďalšie nástrahy spojené s invaliditou. Našou prioritou je Vaša spokojnosť, preto Vám ponúkame kvalitné produkty, rýchly servis, vyškolený personál a ďalšie služby spojené s týmto oborom podnikania.

Naše centrální pobočka se nachází v Táboře. Najdete zde showroom, servisní centrum i dostatečně zásobený sklad. Díky velkým skladovým zásobám je většina zboží okamžitě k odběru. S výběrem pro Vás vhodného produktu Vám rádi poradí naši odborně vyškolení pracovníci. Dopravu elektrických vozíků a skútrů Vám zajistíme na Vámi určené místo zcela ZDARMA!


Medzi základné hodnoty spoločnosti MedicalSpace s.r.o. patrí:

  • Proaktívny vzťah so zákazníkom
  • Myšlienka pomáhať širokej verejnosti
  • Kvalita, spoľahlivosť a profesionalita
  • Lojalita voči zákazníkom a zamestnancom

MedicalSpace, Váš partner pro Vaši 100% mobilitu!!

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.