NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Otto Bock

Invalidný ľudia sa bez elektrických invalidných skútrov a mechanických invalidných vozíkov nezaobídu, sú súčasťou ich života a tak je dôležité aby pre nich boli nad mieru pohodlné, preto si môžete vybrať z celej rady invalidných vozíkov. Jedným takým je napr. Elektrický invalidný vozík Otto Bock- ktorý je vhodný ako do interiéru tak do exteriéru.

Pokiaľ máte záujem o kúpu elektrického či mechanického invalidného vozíka či elektrického invalidného skútra prejdite na https://www.vozikyskutre.sk/produkty/elektricke-invalidne-voziky, kde nájdete nielen vozík Otto Bock, ale veľa ďalších. Pre viac informácií nás môžete kontaktovať na tel. Čísle +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.