NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Permobil

Permobil- elektrický invalidný vozíček, ktorý Vám alebo Vášmu blízkemu invalidnému človeku, môže rapídne uľahčiť život. Permobil sa radí do skupiny invalidných vozíkov ovládaným joystikom, a je vhodný ako do interiéru tak do exteriéru. Mimo neho existuje celý rad modelov invalidných skútrov ako sú napríklad Sterling Elite, Puma Beatle Yes alebo Winner.

Elektrický invalidný vozík Permobil nájdete na https://www.vozikyskutre.sk/produkty/elektricke-invalidne-voziky, kde sú k dispozícii aj napr. Mechanické invalidné vozíky alebo elektrické invalidné skútre. Pre viac informácií nás kontaktujte na telefónnom číslel +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.