NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Pneumatiky pre invalidné vozíky

Pneumatiky pre invalidné vozíky sú neoddeliteľnou súčasťou invalidného vozíka určeného pre ľudí s telesným postihnutím, alebo s obmedzenou pohyblivosťou.

Pokiaľ máte záujem o kúpu elektrického invalidného vozíka, skútri či polohovacie postele, odporúčame Vám obrátiť sa na internetové stránky http://www.vozikyskutre.sk/produkty/trojkolesove-skutre, kde nájdete napr. Elektrický invalidný skútre Trophy Booster V, Logic či Luna Pride a samozrejme veľa ďalších modelov invalidných vozíkov a kde môžete nezáväzne kontaktovať online alebo telefonicky (+421 944 098 816) z pohodlia domova odborne vyškoleného špecialistu, ktorý Vám rád pomôže a poradí s výberom ideálneho invalidného skútra, alebo navštívte kamennú predajňu osobne.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.