NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Polohovacie elektrická posteľ

Polohovacie elektrickú posteľ vyberajte vždy naozaj starostlivo. Kvalitná polohovacie posteľ, by mala byť vždy na kolieskach, pre ľahkú manipuláciu, vybavená by mala byť polohovacím roštom, ktorý sa dá nastaviť ako v oblasti hlavy, tak v nožnej časti do niekoľkých úrovní a bočnými bočnicami, pre väčšiu bezpečnosť pacienta.

Ak teda uvažujete nad kúpou elektrické polohovacie postele, prejdite na webové stránky https://www.vozikyskutre.sk/produkty/polohovacie-postele, kde nájdete aj elektrické i mechanické invalidný vozíky. Pre viac informácií o polohovacích postelí aj invalidných vozíkoch, využite tel. Čísla +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.