NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Polohovacie invalidné vozíky

Polohovacie invalidné vozíky sú určené osobám s telesným postihnutím alebo so zníženou pohyblivosťou a unadňují im pohyb ako v interiéri tak aj v exteriéri.

Ak uvažujete o kúpe invalidného vozíka ako je napr. Elektrický invalidný vozík Otto Bock odporúčame prejsť na portál http://www.vozikyskutre.sk/produkty/elektricke-invalidne-voziky, kde nájdete aj elektrické invalidné skútre alebo polohovacie postele. Môžete nezáväzne nadviazať kontakt s odborne vyškoleným špecialistom, ktorý Vám s výberom rád pomôže a poradí. Kontaktovať sa dá online, telefonicky (+421 944 098 816) alebo osobne v kamennej predajni.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.