NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Polohovacie lôžka

Polohovacie postele sú určené pre pacientov dlhodobo pripútané na lôžko. Tieto lôžka môžu zmeniť svoju polohu, čo nie je dobré iba zo zdravotných dôvodov, ale tiež uľahčuje pacientovi vykonávanie každodenných činností. Zmena polohy bráni vzniku otlakov a umožňuje lepšie prekrvenie niektorých častí tela.

Pokiaľ zháňate elektrickú polohovacie posteľ, potom navštívte http://www.vozikyskutre.sk/produkty/polohovacie-postele Stačí vyplniť objednávkový formulár a obratom sa Vám ozve vyškolený technik. Doprava aj montáž postele je zdrama. Prípadne možno posteľ tiež zapožičať.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.