NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Polohovacie lôžko Meyra

Ľudia ktorí sú dlhodobo pripútaní na lôžko, sa prakticky nezaobídu bez polohovacie postele. Takéto polohovacie lôžko Meyra je ideálnym pomocníkom imobilných ľudí. Je veľmi ľahko nastaviteľné, ovláda sa pomocou ovládača a uľahčuje i radu bežných činností ako je napríklad hygiena, nehľadiac na zdravotné faktory (preležaniny, otlaky).

Ak máte záujem o polohovacie lôžko Meyra, neváhajte prejsť na https://www.vozikyskutre.sk/produkty/polohovacie-postele, kde si o ňom môžete prečítať viac informácií. Na vyššie uvedenom odkaze nájdete aj elektrické invalidné skútre a mechanické invalidné vozíky. Tiež nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.