NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Polohovacie posteľ pre seniorov

Pre ľudí s telesným postihnutím, alebo po úraze, ktorí sú dlhodobo pripútaní na lôžko, je polohovacie posteľ takmer nevyhnutnou záležitosťou. Preto musí byť polohovacie posteľ naozaj kvalitný.

Na webových stránkach https://www.vozikyskutre.sk/produkty/polohovacie-postele, nájdete nielen celý rad nových aj repasovaných polohovacích postelí, ale aj mechanické a elektrické invalidné vozíky či elektrické invalidné skútre. Ak si neviete rady, akú polohovacie posteľ by ste si mali vybrať, kontaktujte odborne vyškoleného špecialistu, na telefónnom čísle +421 944 098 816 či pomocou nezáväzného online formulára.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.