NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Polohovacie postele pre seniorov

Ak potrebujete polohovacie posteľ pre seniorov, vyberajte vždy starostlivo. Každá kvalitná polohovacie posteľ by mala byť na kolieskach, pre ľahkú manipuláciu, mala by mať polohovací rošt, ktorý sa dá nastaviť do niekoľkých rôznych výškových úrovní ako v oblasti hlavy, tak v nožnej časti a mala by byť vybavená bočnými bočnicami pre väčšie bezpečie pacienta.

Ak teda potrebujete polohovacie posteľ pre seniorov, prejdite na webové stránky https://www.vozikyskutre.sk/produkty/polohovacie-postele, kde nájdete aj mechanické invalidné vozíky, elektrické invalidné skútre. Pre viac informácií využite tel čísla +421 944 098 816. 


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.