NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Pomôcky pre invalidov

Invalivdní pomôcky pomáhajú uľahčovať hendikepovaným osobám každodenné činnosti. Môže ísť napríklad o chodítka, toaletné a kúpeľňové stoličky či invalidné vozíky a skútre.

Veľmi bohatú ponuku elektrických invalidných vozíkov a skútrov nájdete na http://www.vozikyskutre.sk/produkty/stvorkolesove-skutre, kde nájdete napr. Elektrický invalidný skúter Trophy Booster V spoločne s ďalšími invalidnými vozíkmi. Tu stačí jednoducho vybrať produkt, vyplniť objednávkový formulár a potom už len vyčkať, až sa Vám ozve vyškolený pracovník a so všetkým Vám ochotne poradia. Doprava elektrických vozíkov aj skútrov je v rámci celej SR zadarmo. Kontaktný telefón je +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.