NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Popular

Elektrický invalidný skúter Popular je známy pre svoj moderný vzhľad a vysokú výkonnosť. Je vhodný ako na prijížďku mestom tak na vychádzku do prírody po nespevnených cestách a jeho výhodou je uzamykateľný priestor pod sedadlom.

Ak máte záujem o kúpu elektrického invalidného skútra Popular, pozrite sa na http://www.vozikyskutre.sk/produkty/trojkolesove-skutre, kde nájdete aj mnoho iných invalidných vozíkov ako elektrických tak mechanických. Tiež nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle +421 944 098 816, kde Vám poradia odborne vyškolený špecialista.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.