NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Posteľ s polohovacím roštom

Posteľ s polohovacím roštom je ideálnym riešením pre ľudí, ktorí sú po úraze alebo telesne postihnutí a sú tak dlhodobo pripútaní na lôžko. Polohovacie postele sú na kolieskach, majú polohovací rošt v oblasti hlavy aj nožnej časti a dajú sa ovládať aj diaľkovým ovládačom. Pre väčšie bezpečie pacienta sú opatrené bočnými bočnicami.

Postele s polohovacím roštom nájdete na webových stránkach https://www.vozikyskutre.sk/produkty/polohovacie-postele, kde si môžete vyberať aj s mechanických a elektrických invalidných vozíkov či elektrických invalidných skútrov. Telefónne číslo je +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.