NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Postele s polohovacím roštom

Postele s polohovacím roštom sú štandardne vybavené bočnými bočnicami, diaľkovým ovládačom, polohovacím roštom, ktorý sa dá polohovať, ako v oblasti hlavy, tak v nožnej časti. Polohovacie posteľ by mala byť na kolieskach pre ľahkú manipuláciu.

ak si potrebujete zaobstarať kvalitnú elektrickú polohovacie posteľ, prejdite na webové stránky https://www.vozikyskutre.sk/produkty/polohovacie-postele, kde si o ňu môžete nezáväzne zažiadať pomocou online formulára, po ktorého vyplnení sa Vám ozve špecialista, ktorý Vám s výberom polohovacie postele pomôže. Telefónne číslo +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.