NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Použité invalidné vozíky

Použité invalidné vozíky, slúži invalidnom ľuďom rovnako dobre ako invalidné vozíky nové, jednoducho ich zoženiete na portáli http://www.vozikyskutre.sk/produkty/elektricke-invalidne-voziky, kde sú k dispozícii napr. Elektrický invalidný vozík Permobil a veľa ďalších modelov invalidných vozíkov. kde Vám je sprostredkujú veľmi rýchlo a za nízke ceny.

Na vyššie uvedenej internetovej stránke môžete nezáväzne kontaktovať odborne vyškoleného špecialistu, ktorý Vám so všetkým rád pomôže a poradí. Kontakt nadviažete online, telefonicky (+421 944 098 816) alebo môžete navštíviť kamennú pobočku.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.