NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Použitý invalidný vozík

Invalidný vozík slúži osobám s telesným postihnutím alebo so zníženou pohyblivosťou a uľahčuje im ich pohyb ako v interiéri tak aj v exteriéri.

Pokiaľ máte záujem o kúpu repasovaného invalidného vozíka, určite navštívte internetové stránky http://www.vozikyskutre.sk/produkty/mechanicke-invalidne-voziky, kde nájdete aj invalidné vozíky a skútre ako je napr. Elektrický invalidný vozík Puma Yes Series úplne nové aj použité. Nezáväzne môžete kontaktovať odborne vyškoleného špecialistu, ktorý Vám so všetkým rád pomôže a poradí. Nadviazať s ním kontakt je možné online, telefonicky (+421 944 098 816) alebo osobne v kamennej predajni.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.