NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Požičovne invalidných vozíkov

Na Slovensku existuje celý rad požičovní invalidných vozíkov či ďalších zdravotných potrieb pre telesne postihnutých. Najväčšia koncentrácia týchto požičovní sa nachádza v Prahe. Okrem invalidných vozíkov si spravidla môžete zapožičať hole, vaňové zdviháky, invalidné lôžka, barle, rehabilitačné pomôcky a ďalšie.

Ak uvažujete o kúpe nového alebo repasovaného invalidného vozíka, potom neváhajte a navštívte http://www.vozikyskutre.sk/produkty/mechanicke-invalidne-voziky, kde nájdete napr. Elektrický invalidný vozík Puma Yes Series a veľa ďalších modelov invalidných vozíkov . Tu stačí vyplniť dopytový formulár a potom sa Vám ozve vyškolený odborník a zodpovie Vám všetky otázky a u neho si môžete vozíček priamo objednať. Kontaktný telefón je +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.