NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Predaj- invalidný mechanický vozík

Invalidný mechanický vozík slúži osobám so zníženou pohyblivosťou alebo s telesným postihnutím a uľahčuje im pohyb ako v interiéri tak aj v exteriéri. V súčasnej dobe je na trhu veľa možností kde invalidný vozík opatriť.

Doporučujeme preto navštíviť portál http://www.vozikyskutre.sk/produkty/mechanicke-invalidne-voziky, kde je k dispozícii celý rad invalidných vozíkov ako je napr. Mechanický invalidný vozík Excel Vanos a kde nájdete pomoc odborne vyškoleného špecialistu, ktorý Vám s výberom správneho vozíka pre Vás či Vašich blízkych poradia. Kontaktovať ho môžete online alebo telefonicky (+421 944 098 816), alebo môžete navštíviť kamennú pobočku.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.