NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Pride Zolar

Pride Zolar, je elektrický invalidný skúter, ktorý patrí do skupiny trojkolesové elektrických invalidných skútrov, pretože má tri kolá je veľmi stabilná a hodí sa teda ako do mesta tak na nespevnené povrchy do prírody. Je vybavený digitálnym displejom s led podsvietením.

Elektrický invalidný skúter Pride Zolar nájdete na www.vozikyskutre.sskutrek/produkty/trojkolesove, kde sú k disozici i mechanické invalidné vozíky ako treba Excel Vanos. Neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle +421 944 098 816 a my Vám s výberom ideálneho vozíka pre Vás pomôžeme.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.