NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Puma Beatle Yes

Mechanické invalidné vozíky a elektrické invalidné skútre sú určené ľuďom so zníženou pohyblivosťou alebo s telesným postihnutím. Pomáhajú im s každodenným pohybom a uľahčujú im tak ich život. Jedným takým je napr. Elektrický invalidný vozík Puma Beatle Yes- ktorý má drobnejšie konštrukciu a tak sa perfektne hodí pre užívanie v interiéri.

Elektrický invalidný vozík Puma Beatle Yes nájdete na http://www.vozikyskutre.sk/produkty/elektricke-invalidne-voziky, kde sa môžete pozrieť aj na iné elektrické invalidné vozíky ako napr. Otto Bock, Permobil alebo Meyra GT Sprint. Kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 944 098 816 a my vám s výberom radi pomôžeme.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.