NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Puma Yes Series

Puma Yes Series- je invalidný eletrický vozík, torý je vhodný ako do interiéru tak do exteriéru. Ovláda sa pomocou joystiku a môžete si ho prehodiť tak na ľavú tak na pravú ruku. Okrem elektrického invalidného vozíka Puma Yes Series, sú k dispozícii napr. Invacare Storm, Puma Beatle Yes alebo elektrické invalidné skútre napr. Logic alebo Malibu a ďalšie.

Elektrický invalidný vozík Puma Beatle Yes spoločne s ostatnými invalidnými vozíkmi a skútre nájdete na http://www.vozikyskutre.sk/produkty/elektricke-invalidne-voziky. Pre viac informácií nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.