NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Repasované elektrické invalidné vozíky

Repasované elektrické invalidné vozíky sú skvelou alternatívou pre ľudí, ktorí nemajú dostatok financií na zánovné invalidný vozíček. Elektrické invalidné vozíky sú vhodné pre ľudí s ťažkým telesným postihnutím, pretože sa dajú ovládať len jednou rukou, vďaka jednoduchému joystikovému ovládania. Navyše majú veľmi malý polomer otáčania a tak sa s týmito vozíčky otočíte prakticky na mieste.

Webové stránky https://www.vozikyskutre.sk/produkty/elektricke-invalidne-voziky, ponúka celý rad elektrických invalidných vozíkov repasovaný, ale aj nových a na týchto stránkach nájdete aj mechanické invalidné vozíky či elektrické invalidné skútre. Telefónne číslo je +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.