NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Repasované invalidní vozíky

Repasované invalidné vozíky pomáhajú invalidnom ľuďom s ich pohybom a sú tak neoddeliteľnou súčasťou ich života. Preto je na trhu celý rad rôznych modelov invalidných vozíkov aj skútrov, tak aby si každý užívateľ mohol vybrať podľa svojich potrieb.

Pokiaľ si teda chcete zaobstarať invalidný vozík, za veľmi priaznivé ceny, pozrite sa na webové stránky https://www.vozikyskutre.sk/produkty/elektricke-invalidne-voziky, kde nájdete mechanické a elektrické invalidné vozíky, elektrické invalidné skútre aj polohovacie postele. Pre viac informácií o invalidných vozíkoch, využite tel. Čísla +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.