NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Repasované vozíky

Repasované vozíky spĺňajú všetky technické požiadavky a požiadavky na používanie. Cena týchto invalidných vozíkov je výrazne nižšia ako v prípade nových. Tieto vozíky sú plne funkčné a sú zvyčajne garantované počas 12 mesiacov.

Môžete si vybrať repasované mechanické invalidné vozíky, elektrické vozíky aj invalidné elektrické skútre. Napríklad http://www.vozikyskutre.sk/produkty/elektricke-invalidne-voziky, existuje naozaj bohatá ponuka týchto produktov. Okrem repasovaného tovar majú tiež tovar nový. Všetky výrobky podliehajú záruke. Záručný a pozáručný servis je samozrejmosťou. Môžete nás tiež kontaktovať na telefónnom čísle +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.