NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Schoprider

Elektrický invalidný skúter Schoprider je jedným zo štvorkolesových invalidných skútrov. Pomáha invalidným ľuďom v pohybe a uľahčuje im ich život. Invalidný skúter Schoprider má vysokú kvalitu odpruženie a tak je vhodný aj pre ťažšie užívateľov. Môžete s ním vyraziť ako do mesta tak do prírody.

Pokiaľ máte záujem o kúpu elektrického invalidného skútra Schoprider, prejdite na odkaz http://www.vozikyskutre.sk/produkty/stvorkolesove-skutre, kde nájdete celú radu mechanických aj elektrických invalidných vozíkov. Pre viac informácií nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.