NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

seniorský invalidný vozík

Seniorský invalidný vozík uľahčuje pohyb seniorom s obmedzenou pohybllivostí. Dá sa využiť ľahko a efektívne ako v interiéri tak exteriéri.

Ak uvažujete o kúpe seniorského invalidného vozíka, určite navštívte internetové stránky http://www.vozikyskutre.sk/produkty/elektricke-invalidne-voziky, kde nájdete aj invalidné skútre ako je napr. Elektrický invalidný vozík Permobil či polohovacie postele. S výberom Vám poradí a pomôže odborne vyškolený špecialista, či už nadviažete kontakt z pohodlia domova online alebo telefonicky, alebo navštívite kamennú pobočku. Kontaktný telefón je +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.